Gdzie znaleźć najlepsze okazje inwestycyjne w nieruchomości na Cyprze

Dlaczego te nieruchomości są uznawane za dobre okazje inwestycyjne

Cypr pozostaje jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków nieruchomości dla osób szukających solidnych okazji inwestycyjnych, ale dziś znalezienie dobrej oferty zależy mniej od szczęścia, a bardziej od zrozumienia, jak wyceniane są nieruchomości w danej okolicy.

W miastach takich jak Limassol, Pafos, Larnaka i Nikozja ceny mogą się wyraźnie różnić nawet w obrębie tego samego regionu. Liczy się nie tylko to, co kupujesz, ale też jak dana nieruchomość wypada na tle podobnych ofert w pobliżu pod względem ceny za metr kwadratowy i ogólnej wartości.

Na Viotopo możesz zrobić coś więcej niż tylko przeglądać oferty i zacząć wyłapywać nieruchomości, które wyróżniają się z właściwych powodów:

Porównuj ceny nieruchomości w różnych regionach Cypru Sprawdź cenę za metr kwadratowy przed podjęciem decyzji Wychwytuj oferty wycenione poniżej typowego poziomu w danej okolicy

Benchmark cen rynkowych (analiza €/m²)

Nieruchomości widoczne tutaj wyróżniają się tym, że ich cena za metr kwadratowy jest niższa niż ta, którą zwykle spotyka się w tej samej okolicy.

Wynika to z porównania każdej oferty z realnymi danymi rynkowymi, w tym orientacyjnymi przedziałami cen i średnią ceną za metr kwadratowy w różnych częściach Cypru. Dzięki umieszczeniu każdej nieruchomości w takim kontekście łatwiej zobaczyć, czy jest wyceniona powyżej rynku, zgodnie z rynkiem czy poniżej rynku.

Jeśli nieruchomość jest tańsza niż podobne oferty w pobliżu, może to oznaczać lepszy moment wejścia, z potencjałem na mocniejszą wartość odsprzedaży lub lepszy zwrot z wynajmu w przyszłości.

Nie każda niska cena oznacza idealną inwestycję, ale daje jasny i praktyczny sposób, by skupić się na ofertach, w których liczby po prostu bardziej się zgadzają.

Na podstawie aktualnych ofert i danych rynkowych w poszczególnych regionach

Pafos 3,828.69 /m²
56.0% below district reference

Dom wolno stojący na sprzedaż

Dhrousha

Cena 390,000
Property €/m² 1,681 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Detached 4-bedroom home in Droushia with 232 m2, three bathrooms, and scenic verandas.

4 Sypialnie 3 Łazienki 232 m² 465 m²
55.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Pegeia

Cena 55,000
Property €/m² 1,719 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Pegeia

1 Łazienki 32 m²
55.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Tsada

Cena 265,000
Property €/m² 1,732 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Urokliwy dom w spokojnej Tsadzie.

3 Sypialnie 1 Łazienki 153 m² 446 m²
55.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Pafos

Cena 300,000
Property €/m² 1,734 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Planowana 2‑pokojowa maisonette w Universal, Pafos, z basenami i widokiem na morze.

2 Sypialnie 173 m² 72 m²
55.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Polis

Cena 345,000
Property €/m² 1,725 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Fully furnished apartment complex near Polis with pool, roof terrace and parking.

4 Sypialnie 5 Łazienki 200 m²
55.0% below district reference

Daszek na sprzedaż

Pafos

Cena 545,000
Property €/m² 1,736 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Luxurious 3-bedroom penthouse in Tomb of the Kings, 314 m2, with private terraces and panoramic views.

3 Sypialnie 3 Łazienki 314 m²
54.0% below district reference

Dom wolno stojący na sprzedaż

Pegeia

Cena 85,000
Property €/m² 1,771 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Urokliwy apartament z jedną sypialnią i prywatnym balkonem.

1 Sypialnie 1 Łazienki 48 m²
54.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Prodromi

Cena 290,000
Property €/m² 1,747 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe w spokojnej okolicy.

3 Sypialnie 2 Łazienki 166 m²
54.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Filousa Chrysokhous

Cena 355,000
Property €/m² 1,775 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Willa z 3 sypialniami na sprzedaż w Filousa Village - w pobliżu Polis Chrysochous

3 Sypialnie 3 Łazienki 200 m² 640 m²
54.0% below district reference

Willa na sprzedaż

Pafos

Cena 365,000
Property €/m² 1,746 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Zachwycająca willa z prywatnym basenem w Stroumbi.

3 Sypialnie 3 Łazienki 209 m² 687 m²
53.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Pegeia

Cena 120,000
Property €/m² 1,818 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Zachwycające mieszkanie 2-pokojowe z ogromnym tarasem 33m².

2 Sypialnie 1 Łazienki 66 m²