Gdzie znaleźć najlepsze okazje inwestycyjne w nieruchomości na Cyprze

Dlaczego te nieruchomości są uznawane za dobre okazje inwestycyjne

Cypr pozostaje jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków nieruchomości dla osób szukających solidnych okazji inwestycyjnych, ale dziś znalezienie dobrej oferty zależy mniej od szczęścia, a bardziej od zrozumienia, jak wyceniane są nieruchomości w danej okolicy.

W miastach takich jak Limassol, Pafos, Larnaka i Nikozja ceny mogą się wyraźnie różnić nawet w obrębie tego samego regionu. Liczy się nie tylko to, co kupujesz, ale też jak dana nieruchomość wypada na tle podobnych ofert w pobliżu pod względem ceny za metr kwadratowy i ogólnej wartości.

Na Viotopo możesz zrobić coś więcej niż tylko przeglądać oferty i zacząć wyłapywać nieruchomości, które wyróżniają się z właściwych powodów:

Porównuj ceny nieruchomości w różnych regionach Cypru Sprawdź cenę za metr kwadratowy przed podjęciem decyzji Wychwytuj oferty wycenione poniżej typowego poziomu w danej okolicy

Benchmark cen rynkowych (analiza €/m²)

Nieruchomości widoczne tutaj wyróżniają się tym, że ich cena za metr kwadratowy jest niższa niż ta, którą zwykle spotyka się w tej samej okolicy.

Wynika to z porównania każdej oferty z realnymi danymi rynkowymi, w tym orientacyjnymi przedziałami cen i średnią ceną za metr kwadratowy w różnych częściach Cypru. Dzięki umieszczeniu każdej nieruchomości w takim kontekście łatwiej zobaczyć, czy jest wyceniona powyżej rynku, zgodnie z rynkiem czy poniżej rynku.

Jeśli nieruchomość jest tańsza niż podobne oferty w pobliżu, może to oznaczać lepszy moment wejścia, z potencjałem na mocniejszą wartość odsprzedaży lub lepszy zwrot z wynajmu w przyszłości.

Nie każda niska cena oznacza idealną inwestycję, ale daje jasny i praktyczny sposób, by skupić się na ofertach, w których liczby po prostu bardziej się zgadzają.

Na podstawie aktualnych ofert i danych rynkowych w poszczególnych regionach

Pafos 3,828.69 /m²
52.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Moutallos

Cena 119,000
Property €/m² 1,831 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Apartament 1 sypialnia w Moutallos, widok na morze, blisko morza.

1 Sypialnie 1 Łazienki 65 m²
52.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Kallepia

Cena 170,000
Property €/m² 1,848 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Urokliwy bungalow w Kallepia.

3 Sypialnie 1 Łazienki 92 m²
52.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Pafos

Cena 360,000
Property €/m² 1,837 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Piękny apartament z 3 sypialniami w centrum miasta Pafos

3 Sypialnie 3 Łazienki 196 m²
52.0% below district reference

Dom wolno stojący na sprzedaż

Salamiou

Cena 550,000
Property €/m² 1,833 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Dwie willi w Salamiou, Pafos: 6 sypialni, 4 łazienki, 300 m2, wiejska atmosfera.

6 Sypialnie 4 Łazienki 300 m² 547 m²
51.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Mandria

Cena 155,000
Property €/m² 1,890 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Well-maintained 82 m², 2-bedroom apartment in Mandria with two pools and landscaped gardens.

82 m²
51.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Anarita

Cena 255,000
Property €/m² 1,861 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Urokliwy dom szeregowy z 3 sypialniami w Anarita.

3 Sypialnie 2 Łazienki 137 m²
51.0% below district reference

Dom bliźniak na sprzedaż

Anarita

Cena 300,000
Property €/m² 1,875 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Three-bedroom semi-detached villa in Anarita with sea views, private entrance, garden, and EV-ready parking.

3 Sypialnie 160 m²
51.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Tsada

Cena 301,500
Property €/m² 1,873 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Zachwycająca willa z 3 sypialniami i zapierającym dech w piersiach widokiem.

3 Sypialnie 3 Łazienki 161 m² 146 m²
51.0% below district reference

Dom bliźniak na sprzedaż

Tala

Cena 390,000
Property €/m² 1,857 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Nieskazitelna willa w Tala z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Śródziemne, przestronnym salonem, wszechstr...

3 Sypialnie 1 Łazienki 210 m²
51.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Tala

Cena 530,000
Property €/m² 1,873 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Urokliwy dom wolnostojący z 3 sypialniami i basenem.

3 Sypialnie 4 Łazienki 283 m² 1,109 m²
50.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Pafos

Cena 305,000
Property €/m² 1,906 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Dom z 3 sypialniami w Pafos - Sprzedaż

3 Sypialnie 2 Łazienki 160 m² 574 m²