Gdzie znaleźć najlepsze okazje inwestycyjne w nieruchomości na Cyprze

Dlaczego te nieruchomości są uznawane za dobre okazje inwestycyjne

Cypr pozostaje jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków nieruchomości dla osób szukających solidnych okazji inwestycyjnych, ale dziś znalezienie dobrej oferty zależy mniej od szczęścia, a bardziej od zrozumienia, jak wyceniane są nieruchomości w danej okolicy.

W miastach takich jak Limassol, Pafos, Larnaka i Nikozja ceny mogą się wyraźnie różnić nawet w obrębie tego samego regionu. Liczy się nie tylko to, co kupujesz, ale też jak dana nieruchomość wypada na tle podobnych ofert w pobliżu pod względem ceny za metr kwadratowy i ogólnej wartości.

Na Viotopo możesz zrobić coś więcej niż tylko przeglądać oferty i zacząć wyłapywać nieruchomości, które wyróżniają się z właściwych powodów:

Porównuj ceny nieruchomości w różnych regionach Cypru Sprawdź cenę za metr kwadratowy przed podjęciem decyzji Wychwytuj oferty wycenione poniżej typowego poziomu w danej okolicy

Benchmark cen rynkowych (analiza €/m²)

Nieruchomości widoczne tutaj wyróżniają się tym, że ich cena za metr kwadratowy jest niższa niż ta, którą zwykle spotyka się w tej samej okolicy.

Wynika to z porównania każdej oferty z realnymi danymi rynkowymi, w tym orientacyjnymi przedziałami cen i średnią ceną za metr kwadratowy w różnych częściach Cypru. Dzięki umieszczeniu każdej nieruchomości w takim kontekście łatwiej zobaczyć, czy jest wyceniona powyżej rynku, zgodnie z rynkiem czy poniżej rynku.

Jeśli nieruchomość jest tańsza niż podobne oferty w pobliżu, może to oznaczać lepszy moment wejścia, z potencjałem na mocniejszą wartość odsprzedaży lub lepszy zwrot z wynajmu w przyszłości.

Nie każda niska cena oznacza idealną inwestycję, ale daje jasny i praktyczny sposób, by skupić się na ofertach, w których liczby po prostu bardziej się zgadzają.

Na podstawie aktualnych ofert i danych rynkowych w poszczególnych regionach

Limassol 4,571.25 /m²
Pafos 3,828.69 /m²
Larnaka 3,043.29 /m²
Famagusta 2,775.03 /m²
Nikozja 2,410.67 /m²
51.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Tsada

Cena 301,500
Property €/m² 1,873 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Zachwycająca willa z 3 sypialniami i zapierającym dech w piersiach widokiem.

3 Sypialnie 3 Łazienki 161 m² 146 m²
51.0% below district reference

Dom bliźniak na sprzedaż

Pano Deftera

Cena 310,000
Property €/m² 1,170 /m²
District reference €/m² 2,411 /m²

Urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej z 4 sypialniami w Pano Deftera.

4 Sypialnie 3 Łazienki 265 m² 395 m²
51.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Oroklini

Cena 350,000
Property €/m² 1,489 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

Unikalna okazja inwestycyjna z dwoma domami 3-pokojowymi.

6 Sypialnie 5 Łazienki 235 m² 291 m²
51.0% below district reference

Willa na sprzedaż

Ormideia

Cena 350,000
Property €/m² 1,489 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

Wolnostojąca willa z trzema sypialniami w cichej dzielnicy mieszkalnej Ormideia z przestronnymi tarasami i podwójnym gar...

3 Sypialnie 3 Łazienki 235 m²
51.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Larnaka

Cena 380,000
Property €/m² 1,490 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

Spacious 255 sqm three-level apartment in Larnaca with attic, 120 sqm veranda and city views.

255 m²
51.0% below district reference

Dom bliźniak na sprzedaż

Tala

Cena 390,000
Property €/m² 1,857 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Nieskazitelna willa w Tala z zapierającym dech w piersiach widokiem na Morze Śródziemne, przestronnym salonem, wszechstr...

3 Sypialnie 1 Łazienki 210 m²
51.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Troulloi

Cena 520,000
Property €/m² 1,486 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

Luksusowa willa z 5 sypialniami na sprzedaż

5 Sypialnie 3 Łazienki 350 m² 600 m²
51.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Tala

Cena 530,000
Property €/m² 1,873 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Urokliwy dom wolnostojący z 3 sypialniami i basenem.

3 Sypialnie 4 Łazienki 283 m² 1,109 m²
51.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Sotira

Cena 800,000
Property €/m² 2,222 /m²
District reference €/m² 4,571 /m²

Bardzo ładny dom z sześcioma sypialniami w pełni umeblowany z ogrodem i basenem.

6 Sypialnie 4 Łazienki 360 m² 408 m²
51.0% below district reference

Dom wolno stojący na sprzedaż

Larnaka

Cena 1,490,000
Property €/m² 1,490 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

Luksusowy dom z czterema sypialniami i prywatnym basenem.

6 Sypialnie 9 Łazienki 1,000 m² 939 m²
50.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Tersefanou

Cena 136,000
Property €/m² 1,511 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

Ładnie prezentowany apartament z 2 sypialniami w Tersefanou na sprzedaż

2 Sypialnie 1 Łazienki 90 m²