Gdzie znaleźć najlepsze okazje inwestycyjne w nieruchomości na Cyprze

Dlaczego te nieruchomości są uznawane za dobre okazje inwestycyjne

Cypr pozostaje jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków nieruchomości dla osób szukających solidnych okazji inwestycyjnych, ale dziś znalezienie dobrej oferty zależy mniej od szczęścia, a bardziej od zrozumienia, jak wyceniane są nieruchomości w danej okolicy.

W miastach takich jak Limassol, Pafos, Larnaka i Nikozja ceny mogą się wyraźnie różnić nawet w obrębie tego samego regionu. Liczy się nie tylko to, co kupujesz, ale też jak dana nieruchomość wypada na tle podobnych ofert w pobliżu pod względem ceny za metr kwadratowy i ogólnej wartości.

Na Viotopo możesz zrobić coś więcej niż tylko przeglądać oferty i zacząć wyłapywać nieruchomości, które wyróżniają się z właściwych powodów:

Porównuj ceny nieruchomości w różnych regionach Cypru Sprawdź cenę za metr kwadratowy przed podjęciem decyzji Wychwytuj oferty wycenione poniżej typowego poziomu w danej okolicy

Benchmark cen rynkowych (analiza €/m²)

Nieruchomości widoczne tutaj wyróżniają się tym, że ich cena za metr kwadratowy jest niższa niż ta, którą zwykle spotyka się w tej samej okolicy.

Wynika to z porównania każdej oferty z realnymi danymi rynkowymi, w tym orientacyjnymi przedziałami cen i średnią ceną za metr kwadratowy w różnych częściach Cypru. Dzięki umieszczeniu każdej nieruchomości w takim kontekście łatwiej zobaczyć, czy jest wyceniona powyżej rynku, zgodnie z rynkiem czy poniżej rynku.

Jeśli nieruchomość jest tańsza niż podobne oferty w pobliżu, może to oznaczać lepszy moment wejścia, z potencjałem na mocniejszą wartość odsprzedaży lub lepszy zwrot z wynajmu w przyszłości.

Nie każda niska cena oznacza idealną inwestycję, ale daje jasny i praktyczny sposób, by skupić się na ofertach, w których liczby po prostu bardziej się zgadzają.

Na podstawie aktualnych ofert i danych rynkowych w poszczególnych regionach

Limassol 4,571.25 /m²
Pafos 3,828.69 /m²
Larnaka 3,043.29 /m²
Famagusta 2,775.03 /m²
Nikozja 2,410.67 /m²
52.0% below district reference

Dom wolno stojący na sprzedaż

Salamiou

Cena 550,000
Property €/m² 1,833 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Dwie willi w Salamiou, Pafos: 6 sypialni, 4 łazienki, 300 m2, wiejska atmosfera.

6 Sypialnie 4 Łazienki 300 m² 547 m²
52.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Trimiklini

Cena 550,000
Property €/m² 2,200 /m²
District reference €/m² 4,571 /m²

Umeblowany dom jednorodzinny z 4 sypialniami w Trimiklini.

4 Sypialnie 3 Łazienki 250 m² 650 m²
52.0% below district reference

Dom wolno stojący na sprzedaż

Larnaka

Cena 850,000
Property €/m² 1,476 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

Three-storey Larnaca residence in Agios Nikolaos with expansive living spaces and large verandas.

576 m² 607 m²
51.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Strovolos

Cena 80,000
Property €/m² 1,176 /m²
District reference €/m² 2,411 /m²

Apartament z 2 sypialniami na parterze na sprzedaż w Strovolos

2 Sypialnie 1 Łazienki 68 m²
51.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Larnaka

Cena 135,000
Property €/m² 1,500 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

Mieszkanie 3-pokojowe, 90 m2, Kamares, Larnaka; jasne, ciche, dla rodziny lub inwestycji.

90 m²
51.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Mandria

Cena 155,000
Property €/m² 1,890 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Well-maintained 82 m², 2-bedroom apartment in Mandria with two pools and landscaped gardens.

82 m²
51.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Nikozja

Cena 155,000
Property €/m² 1,192 /m²
District reference €/m² 2,411 /m²

Mieszkanie w centrum z panoramicznym widokiem.

3 Sypialnie 1 Łazienki 130 m²
51.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Larnaka

Cena 170,000
Property €/m² 1,491 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

Renovated 114 m2 three-bedroom apartment in Larnaca Metro area with three balconies.

114 m²
51.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Anarita

Cena 255,000
Property €/m² 1,861 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Urokliwy dom szeregowy z 3 sypialniami w Anarita.

3 Sypialnie 2 Łazienki 137 m²