Gdzie znaleźć najlepsze okazje inwestycyjne w nieruchomości na Cyprze

Dlaczego te nieruchomości są uznawane za dobre okazje inwestycyjne

Cypr pozostaje jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków nieruchomości dla osób szukających solidnych okazji inwestycyjnych, ale dziś znalezienie dobrej oferty zależy mniej od szczęścia, a bardziej od zrozumienia, jak wyceniane są nieruchomości w danej okolicy.

W miastach takich jak Limassol, Pafos, Larnaka i Nikozja ceny mogą się wyraźnie różnić nawet w obrębie tego samego regionu. Liczy się nie tylko to, co kupujesz, ale też jak dana nieruchomość wypada na tle podobnych ofert w pobliżu pod względem ceny za metr kwadratowy i ogólnej wartości.

Na Viotopo możesz zrobić coś więcej niż tylko przeglądać oferty i zacząć wyłapywać nieruchomości, które wyróżniają się z właściwych powodów:

Porównuj ceny nieruchomości w różnych regionach Cypru Sprawdź cenę za metr kwadratowy przed podjęciem decyzji Wychwytuj oferty wycenione poniżej typowego poziomu w danej okolicy

Benchmark cen rynkowych (analiza €/m²)

Nieruchomości widoczne tutaj wyróżniają się tym, że ich cena za metr kwadratowy jest niższa niż ta, którą zwykle spotyka się w tej samej okolicy.

Wynika to z porównania każdej oferty z realnymi danymi rynkowymi, w tym orientacyjnymi przedziałami cen i średnią ceną za metr kwadratowy w różnych częściach Cypru. Dzięki umieszczeniu każdej nieruchomości w takim kontekście łatwiej zobaczyć, czy jest wyceniona powyżej rynku, zgodnie z rynkiem czy poniżej rynku.

Jeśli nieruchomość jest tańsza niż podobne oferty w pobliżu, może to oznaczać lepszy moment wejścia, z potencjałem na mocniejszą wartość odsprzedaży lub lepszy zwrot z wynajmu w przyszłości.

Nie każda niska cena oznacza idealną inwestycję, ale daje jasny i praktyczny sposób, by skupić się na ofertach, w których liczby po prostu bardziej się zgadzają.

Na podstawie aktualnych ofert i danych rynkowych w poszczególnych regionach

Limassol 4,571.25 /m²
Pafos 3,828.69 /m²
Larnaka 3,043.29 /m²
Famagusta 2,775.03 /m²
Nikozja 2,410.67 /m²
50.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Strovolos

Cena 159,000
Property €/m² 1,205 /m²
District reference €/m² 2,411 /m²

Przestronny, w pełni odnowiony apartament w doskonałej lokalizacji w Nikozji.

3 Sypialnie 2 Łazienki 132 m²
50.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Strovolos

Cena 172,000
Property €/m² 1,211 /m²
District reference €/m² 2,411 /m²

Przestronny apartament z dużą przestrzenią na zewnątrz.

3 Sypialnie 2 Łazienki 142 m²
50.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Pyla

Cena 180,000
Property €/m² 1,525 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

Apartament z jedną sypialnią w Pyla z widokiem na morze i potencjałem remontu.

1 Sypialnie 1 Łazienki 118 m²
50.0% below district reference

Willa na sprzedaż

Xylofagou

Cena 190,000
Property €/m² 1,508 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

3-osobowa willa w Xylophagou z nowoczesną kuchnią, kominkiem i prywatnym portem samochodowym.

3 Sypialnie 3 Łazienki 126 m² 164 m²
50.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Strovolos

Cena 230,000
Property €/m² 1,204 /m²
District reference €/m² 2,411 /m²

Przestronny apartament o powierzchni 191 m² w Strovolos.

2 Sypialnie 2 Łazienki 191 m²
50.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Oroklini

Cena 235,000
Property €/m² 1,526 /m²
District reference €/m² 3,043 /m²

Oroklini apartments with 1–2 bedrooms, large verandas, and roof gardens in a quiet, convenient location.

154 m²
50.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Erimi

Cena 265,000
Property €/m² 2,265 /m²
District reference €/m² 4,571 /m²

Luksusowe apartamenty w spokojnej okolicy.

2 Sypialnie 1 Łazienki 117 m²
50.0% below district reference

Mieszkanie na sprzedaż

Erimi

Cena 270,000
Property €/m² 2,308 /m²
District reference €/m² 4,571 /m²

Ekskluzywne luksusowe apartamenty w zaplanowanej społeczności.

2 Sypialnie 1 Łazienki 117 m²
50.0% below district reference

Dom wolno stojący na sprzedaż

Silikou

Cena 295,000
Property €/m² 2,269 /m²
District reference €/m² 4,571 /m²

Detached 130 m² house in Silikou on a 2,007 m² plot with front veranda and mountain views.

3 Sypialnie 1 Łazienki 130 m² 2,007 m²
50.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Frenaros

Cena 295,000
Property €/m² 1,385 /m²
District reference €/m² 2,775 /m²

4-osobowy dom wolnostojący w Frenaros z pięknym widokiem na okoliczną wioskę.

4 Sypialnie 2 Łazienki 213 m² 341 m²
50.0% below district reference

Bungalow na sprzedaż

Pafos

Cena 305,000
Property €/m² 1,906 /m²
District reference €/m² 3,829 /m²

Dom z 3 sypialniami w Pafos - Sprzedaż

3 Sypialnie 2 Łazienki 160 m² 574 m²